Portugalsko v listopadu - Last Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 75

Nejlevnější Portugalsko v listopadu - Last Minute

Nejlevnější Portugalsko v listopadu - Last Minute

Nejlevnější dovolenou Portugalsko v listopadu - Last Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Diana (Smp111). Svou rekreaci v období od 7.11. do 14.11.2020 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 128 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 24 % z původní ceny 1 484 Kč. Diana (Smp111) je situován v letovisku Lisabon. Doprava do letoviska Lisabon je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Portugalsku.

Luxusní Portugalsko v listopadu - Last Minute

Portugalsko v listopadu - Last Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf v letovisku Estoril. V období od 14.11. do 21.11.2020 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 19 190 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Estoril, kde se ubytování Palacio Estoril Hotel Golf & Spa - Golf nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené Last Minute v Portugalsku.

Portugalsko v listopadu - Last Minute - nejlepší recenze

Portugalsko v listopadu - Last Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Olissippo Castelo. V termínu od 1.11. do 4.11.2020 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 890 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Olissippo Castelo nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Super Last Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Portugalsko v listopadu - Last Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Portugalsku.


Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v listopadu - Last Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Portugalsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Portugalska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Portugalsko v listopadu - Last Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Portugalsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.