Portugalsko v říjnu - levně

Zobrazeno 1-10 z celkem 174

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Portugalsko v říjnu - levně

Nejlevnější Portugalsko v říjnu - levně

Nejlevnější dovolenou Portugalsko v říjnu - levně ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování T1 One Bedroom. Svou rekreaci v období od 16.10. do 23.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 152 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. T1 One Bedroom je situován v letovisku Algarve. Doprava do letoviska v lokalitě Algarve je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Portugalsku.

Luxusní Portugalsko v říjnu - levně

Portugalsko v říjnu - levně - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Quinta Do Monte (Pad100) v letovisku Algarve. V období od 23.10. do 30.10.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 4 043 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Algarve, kde se ubytování Quinta Do Monte (Pad100) nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Portugalsku.

Portugalsko v říjnu - levně - nejlepší recenze

Portugalsko v říjnu - levně - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Fenix Lisboa. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 2.10. do 4.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 12 290 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Fenix Lisboa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí v oblasti Lisabon.

Jaké jsou možnosti dovolené v Portugalsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Portugalsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminuteportugalsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Portugalsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Portugalsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Seychely, pobyty Slovinsko 2021 nebo například zájezdy Srí Lanka 2021 či Last Minute Thajsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Portugalsko v říjnu - levně můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.