Portugalsko - First Minute - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 1294

Portugalsko - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Portugalsko - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Olissippo Castelo. V termínu od 3.6. do 7.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 21 990 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Olissippo Castelo nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí.

Nejlevnější Portugalsko - First Minute - recenze

Nejlevnější Portugalsko - First Minute - recenze

Nejlevnější dovolenou Portugalsko - First Minute - recenze pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Sítio Da Varzea. Svou rekreaci v období od 23.10. do 30.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 393 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Sítio Da Varzea je situován v letovisku Lisabon. Doprava do letoviska Lisabon je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Portugalsku.

Luxusní Portugalsko - First Minute - recenze

Portugalsko - First Minute - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Avenida Palace v letovisku Lisabon. V období od 6.7. do 10.7.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 390 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Avenida Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Portugalsku.

Vyhledávání zájezdů

Vaší dovolenou: Portugalsko - First Minute - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek, kde jednoduše zvolíte termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu z dovolené v Portugalsku.Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2020. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.