Portugalsko - First Minute

Zobrazeno 1-10 z celkem 896

Nejlevnější Portugalsko - First Minute

Nejlevnější Portugalsko - First Minute

Nejlevnější dovolenou Portugalsko - First Minute pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Panoramico (Fda115). Svou rekreaci v období od 27.3. do 3.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 869 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Panoramico (Fda115) je situován v letovisku Lisabon. Doprava do letoviska Lisabon je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Portugalsku.

Luxusní Portugalsko - First Minute

Portugalsko - First Minute - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Avenida Palace v letovisku Lisabon. V období od 13.4. do 17.4.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 23 390 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Avenida Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute v Portugalsku.

Portugalsko - First Minute - nejlepší recenze

Portugalsko - First Minute - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 4 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Fenix Lisboa. V termínu od 26.3. do 28.3.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 790 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Fenix Lisboa nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Portugalsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - First Minute, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Portugalsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Portugalska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Portugalsko - First Minute levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Portugalsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Portugalsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminuteportugalsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Portugalsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Portugalsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Rakousko, Seychely nebo například Slovinsko či Srí Lanka.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Portugalsko - First Minute můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.