Portugalsko - dovolená - slevy

Zobrazeno 1-10 z celkem 1489

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Nejlevnější Portugalsko - dovolená - slevy

Nejlevnější Portugalsko - dovolená - slevy

Nejlevnější dovolenou Portugalsko - dovolená - slevy ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Panoramico (Fda115). Svou rekreaci v období od 27.3. do 3.4.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 165 Kč, bez stravy. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 25 % z původní ceny 2 887 Kč. Panoramico (Fda115) je situován v letovisku Lisabon. Doprava do letoviska Lisabon je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Last Minute v Portugalsku.

Luxusní Portugalsko - dovolená - slevy

Portugalsko - dovolená - slevy - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový T3 Paraíso Do Golf v letovisku Algarve. V období od 31.7. do 7.8.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 022 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 15 % z původní ceny 10 614 Kč. Do lokality Algarve, kde se ubytování T3 Paraíso Do Golf nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné letní dovolené First Minute v Portugalsku.

Portugalsko - dovolená - slevy - nejlepší recenze

Portugalsko - dovolená - slevy - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Visconde. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. V termínu od 3.7. do 10.7.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 566 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Tento termín zahrnuje slevu 26 % z původní ceny 11 576 Kč. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Visconde nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí v oblasti Lisabon.

Jaké jsou možnosti dovolené v Portugalsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Portugalsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminuteportugalsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Portugalsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Portugalsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Vietnam, dovolená Albánie nebo například dovolená Bulharsko či dovolená Dominikánská republika.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Portugalsko - dovolená - slevy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0