Portugalsko - dovolená - recenze

Zobrazeno 1-10 z celkem 1489

Top nabídky

Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 100 termínů odpovídající vašemu výběru. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

Portugalsko - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Portugalsko - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má v 100 nejbližších zájezdech odpovídající vašemu výběru 4hvězdičkový Fenix Lisboa. Recenze je udělená na základě 4 hodnotících uživatelů. V termínu od 21.10. do 24.10.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 290 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Fenix Lisboa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí v oblasti Lisabon.

Nejlevnější Portugalsko - dovolená - recenze

Nejlevnější Portugalsko - dovolená - recenze

Nejlevnější dovolenou Portugalsko - dovolená - recenze ze 100 pobytů odpovídající vašemu výběru pořídíte v 4hvězdičkovém ubytování Fenix Lisboa. Svou rekreaci v období od 11.10. do 13.10.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 12 290 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Fenix Lisboa je situován v letovisku Lisabon. Doprava do letoviska Lisabon je v rámci této nabídky letecky, z letiště Praha. Využijte nejlevnější First Minute v Portugalsku s průměrnou recenzí 96 % dle 4 hodnotících návštěvníků.

Luxusní Portugalsko - dovolená - recenze

Portugalsko - dovolená - recenze - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Fenix Lisboa v letovisku Lisabon. V období od 26.3. do 28.3.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 790 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny s průměrnou recenzí 96 % podle 4 recenzujících cestovatelů. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Fenix Lisboa nachází, se dostanete ✈ letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené Last Minute v Portugalsku.

Jaké jsou možnosti dovolené v Portugalsku?


Výběr lokality

Svůj pobyt v Portugalsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená

Nevybrali jste si v Lastminuteportugalsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Portugalsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Portugalsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Německo, dovolená Polsko nebo například dovolená Řecko či dovolená Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Portugalsko - dovolená - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.
Verze: 8.0.0