Portugalsko - dovolená

Zobrazeno 1-10 z celkem 1244

Nejlevnější Portugalsko - dovolená

Nejlevnější Portugalsko - dovolená

Nejlevnější dovolenou Portugalsko - dovolená pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Panoramico (Fda115). Svou rekreaci v období od 30.1. do 6.2.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 2 170 Kč, bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 25 % z původní ceny 2 893 Kč. Panoramico (Fda115) je situován v letovisku Lisabon. Doprava do letoviska Lisabon je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější Super Last Minute v Portugalsku.

Luxusní Portugalsko - dovolená

Portugalsko - dovolená - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Olissippo Lapa Palace v letovisku Lisabon. V období od 12.2. do 15.2.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 25 490 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Olissippo Lapa Palace nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné zimní dovolené Last Minute v Portugalsku.

Portugalsko - dovolená - nejlepší recenze

Portugalsko - dovolená - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 96 % má podle 3 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Olissippo Castelo. V termínu od 30.1. do 1.2.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 13 390 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Lisabon, kde se ubytování Olissippo Castelo nachází, se dostanete letecky, z letiště Praha. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Portugalsku?Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - dovolená, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Portugalsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Portugalska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Portugalsko - dovolená levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Portugalsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Portugalsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminuteportugalsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Portugalsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Portugalsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Zanzibar dovolená, Bali dovolená nebo například Černá Hora dovolená či Egypt dovolená.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Portugalsko - dovolená můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.