Portugalsko - apartmány

Zobrazeno 1-10 z celkem 10

Nejlevnější Portugalsko - apartmány

Nejlevnější Portugalsko - apartmány

Nejlevnější dovolenou Portugalsko - apartmány pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Apartment T2 Olhão. Svou rekreaci v období od 19.6. do 26.6.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 913 Kč, bez stravy. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 5 % z původní ceny 4 119 Kč. Apartment T2 Olhão je situován v letovisku Algarve. Doprava do letoviska Algarve je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute v Portugalsku.

Luxusní Portugalsko - apartmány

Portugalsko - apartmány - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou v Portugalsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový Salgados Beach & Golf Apartment v letovisku Algarve. V období od 18.9. do 25.9.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 10 696 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Algarve, kde se ubytování Salgados Beach & Golf Apartment nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute v Portugalsku.

Portugalsko - apartmány - nejlepší recenze

Portugalsko - apartmány - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Salgados Beach & Golf Apartment. V termínu od 29.5. do 5.6.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 838 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Algarve, kde se ubytování Salgados Beach & Golf Apartment nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute v Portugalsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené v Portugalsku?


Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v Portugalsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů v Portugalsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování - apartmány, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v Portugalsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Portugalska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Portugalsko - apartmány levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v Portugalsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt v Portugalsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Lastminuteportugalsko.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Pro dovolenou v Portugalsku můžete vyzkoušet například také web Dovolená Portugalsko. Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Vietnam, Albánie nebo například Bulharsko či Česká republika.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Portugalsko - apartmány můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Lastminuteportugalsko.cz - porovnání cen zájezdů do Portugalska. Web Lastminuteportugalsko.cz využívá cookies.